EN ZalogujZałóż konto
Startujemy w październiku 2026. Działają konta, katalog modeli, kalkulator i dokumentacja. Studio jest dostępne w podglądzie; generowanie czeka na uruchomienie.

Modele AI

81 modeli do wideo, obrazów, muzyki, czatu i kodu. Jeden klucz, jedno saldo, jasna cena za jednostkę.

Lista modeli

5.5Claude Opus
Czat i kodAnthropic

Claude Opus 5.5

29,37 zł / 146,87 zł · 1 mln tok.
V4.1 FlashDeepSeek
Czat i kodDeepSeek

DeepSeek V4.1 Flash

2,94 zł / 9,55 zł · 1 mln tok.
2.5GPT Image
ObrazOpenAI

GPT Image 2.5

0,254 zł / obraz
GPT-6 Sol
Czat i kodOpenAI

GPT-6 Sol

11,75 zł / 58,75 zł · 1 mln tok.
3.0Wan
WideoAlibaba

Wan 3.0

od 0,45 zł / s
H3MiniMax
WideoMiniMax

MiniMax H3

od 0,931 zł / s
2.5Seedance
WideoByteDance

Seedance 2.5

od 1,51 zł / s
5.0 ProSeedream
ObrazByteDance

Seedream 5.0 Pro

od 0,46 zł / obraz
V9Mureka
AudioMureka

Mureka V9

0,727 zł / utwór
3.0Kling
WideoKuaishou

Kling 3.0

od 0,98 zł / s
FLUX.2 [pro]
ObrazBlack Forest Labs

FLUX.2 [pro]

od 0,404 zł / obraz
Nano Banana Pro
ObrazGoogle

Nano Banana Pro

od 0,439 zł / obraz
3.1 (Quality)Veo
WideoGoogle

Veo 3.1 (Quality)

od 14,64 zł / film
5.1Claude Fable
Czat i kodAnthropic

Claude Fable 5.1

58,75 zł / 293,74 zł · 1 mln tok.
2.5 SunburstGPT Image
ObrazOpenAI

GPT Image 2.5 Sunburst

0,338 zł / obraz
GPT-6 Astra
Czat i kodOpenAI

GPT-6 Astra

58,75 zł / 293,74 zł · 1 mln tok.
GPT-6 Luna
Czat i kodOpenAI

GPT-6 Luna

0,587 zł / 2,94 zł · 1 mln tok.
2.1Qwen Image
ObrazAlibaba

Qwen Image 2.1

od 0,294 zł / obraz
5.0 FlashSeedream
ObrazByteDance

Seedream 5.0 Flash

0,201 zł / obraz
V4 ProDeepSeek
Czat i kodDeepSeek

DeepSeek V4 Pro

12,78 zł / 25,56 zł · 1 mln tok.
1.1Gemini Omni
WideoGoogle

Gemini Omni 1.1

od 5,88 zł / film
2.0Grok Imagine Image
ObrazxAI

Grok Imagine Image 2.0

0,264 zł / obraz
H3 MaxMiniMax
WideoMiniMax

MiniMax H3 Max

od 0,605 zł / s
3.0 Video PrimeWan
WideoAlibaba

Wan 3.0 Video Prime

od 0,717 zł / s
3 VideoFLUX
WideoBlack Forest Labs

FLUX 3 Video

od 1,99 zł / s
3.6 FlashGemini
Czat i kodGoogle

Gemini 3.6 Flash

4,30 zł / 21,48 zł · 1 mln tok.
GPT-5.6 Luna
Czat i kodOpenAI

GPT-5.6 Luna

1,17 zł / 7,05 zł · 1 mln tok.
GPT-5.6 Sol
Czat i kodOpenAI

GPT-5.6 Sol

23,50 zł / 117,50 zł · 1 mln tok.
GPT-5.6 Terra
Czat i kodOpenAI

GPT-5.6 Terra

11,75 zł / 70,50 zł · 1 mln tok.
K3Kimi
Czat i kodMoonshot AI

Kimi K3

22,03 zł / 110,15 zł · 1 mln tok.
3.0Qwen Image
ObrazAlibaba

Qwen Image 3.0

od 0,338 zł / obraz
3.0 ProQwen Image
ObrazAlibaba

Qwen Image 3.0 Pro

od 0,504 zł / obraz
2.5 EcoSeedance
WideoByteDance

Seedance 2.5 Eco

od 2,55 zł / s
5Claude Sonnet
Czat i kodAnthropic

Claude Sonnet 5

17,62 zł / 88,12 zł · 1 mln tok.
GLM-5.2
Czat i kodZ.ai

GLM-5.2

6,61 zł / 22,03 zł · 1 mln tok.
1.5Grok Imagine Video
WideoxAI

Grok Imagine Video 1.5

od 0,509 zł / s
1.1HappyHorse
WideoAlibaba

HappyHorse 1.1

od 2,31 zł / s
3.0 TurboKling
WideoKuaishou

Kling 3.0 Turbo

od 1,60 zł / s
2 LiteNano Banana
ObrazGoogle

Nano Banana 2 Lite

0,22 zł / obraz
2.0 MiniSeedance
WideoByteDance

Seedance 2.0 Mini

od 0,212 zł / s
2.0 Mini EcoSeedance
WideoByteDance

Seedance 2.0 Mini Eco

od 0,261 zł / s
4.8Claude Opus
Czat i kodAnthropic

Claude Opus 4.8

29,37 zł / 146,87 zł · 1 mln tok.
Gemini Omni
WideoGoogle

Gemini Omni

od 8,40 zł / film
M3MiniMax
Czat i kodMiniMax

MiniMax M3

4,41 zł / 17,62 zł · 1 mln tok.
2GPT Image
ObrazOpenAI

GPT Image 2

od 0,441 zł / obraz
1.0HappyHorse
WideoAlibaba

HappyHorse 1.0

od 1,86 zł / s
2.7 ImageWan
ObrazAlibaba

Wan 2.7 Image

0,359 zł / obraz
2.7 Image ProWan
ObrazAlibaba

Wan 2.7 Image Pro

0,905 zł / obraz
2.7 VideoWan
WideoAlibaba

Wan 2.7 Video

od 0,93 zł / s
3.0 Motion ControlKling
WideoKuaishou

Kling 3.0 Motion Control

1,44 zł / s
V6PixVerse
WideoPixVerse

PixVerse V6

od 0,234 zł / s
3.1 LiteVeo
WideoGoogle

Veo 3.1 Lite

od 1,02 zł / film
1.0 VideoGrok Imagine
WideoxAI

Grok Imagine 1.0 Video

od 0,173 zł / s
2Nano Banana
ObrazGoogle

Nano Banana 2

od 0,411 zł / obraz
2Qwen Image
ObrazAlibaba

Qwen Image 2

0,452 zł / obraz
2.0Seedance
WideoByteDance

Seedance 2.0

od 0,907 zł / s
2.0 EcoSeedance
WideoByteDance

Seedance 2.0 Eco

od 1,44 zł / s
2.0 FastSeedance
WideoByteDance

Seedance 2.0 Fast

od 0,671 zł / s
5.0 LiteSeedream
ObrazByteDance

Seedream 5.0 Lite

od 0,452 zł / obraz
Grok Imagine
ObrazxAI

Grok Imagine

0,145 zł / obraz
Q3 ProVidu
WideoShengShu

Vidu Q3 Pro

od 0,82 zł / s
Q3 TurboVidu
WideoShengShu

Vidu Q3 Turbo

od 0,468 zł / s
FLUX.2 [max]
ObrazBlack Forest Labs

FLUX.2 [max]

od 0,905 zł / obraz
2.6 Motion ControlKling
WideoKuaishou

Kling 2.6 Motion Control

0,80 zł / s
FLUX.2 [flex]
ObrazBlack Forest Labs

FLUX.2 [flex]

od 1,13 zł / obraz
Z-Image Turbo
ObrazAlibaba

Z-Image Turbo

0,09 zł / obraz
4.5Claude Haiku
Czat i kodAnthropic

Claude Haiku 4.5

7,34 zł / 36,72 zł · 1 mln tok.
3.1 FastVeo
WideoGoogle

Veo 3.1 Fast

od 2,05 zł / film
Nano Banana
ObrazGoogle

Nano Banana

0,211 zł / obraz
FLUX.1 Kontext [max]
ObrazBlack Forest Labs

FLUX.1 Kontext [max]

1,03 zł / obraz
FLUX.1 Kontext [pro]
ObrazBlack Forest Labs

FLUX.1 Kontext [pro]

0,517 zł / obraz
4.0Imagen
ObrazGoogle

Imagen 4.0

0,676 zł / obraz
1.0Enhance Video
NarzędziaJantaris

Enhance Video 1.0

od 0,0311 zł / s
3.1 Pro PreviewGemini
Czat i kodGoogle

Gemini 3.1 Pro Preview

11,75 zł / 70,50 zł · 1 mln tok.
Multistem Splitter
AudioJantaris

Multistem Splitter

8,81 zł / min
Music Extractor
AudioJantaris

Music Extractor

2,94 zł / min
1.0Music Video
WideoJantaris

Music Video 1.0

od 0,636 zł / s
Topaz Video Upscaler
NarzędziaTopaz Labs

Topaz Video Upscaler

0,646 zł / s
Vocal Remover
AudioJantaris

Vocal Remover

2,94 zł / min
Voice Cleaner
AudioJantaris

Voice Cleaner

2,94 zł / min
Z-Image Pro
ObrazAlibaba

Z-Image Pro

0,294 zł / obraz