Modele AI
81 modeli do wideo, obrazów, muzyki, czatu i kodu. Jeden klucz, jedno saldo, jasna cena za jednostkę.
Lista modeli
5.5Claude Opus
Claude Opus 5.5
29,37 zł / 146,87 zł · 1 mln tok.
V4.1 FlashDeepSeek
DeepSeek V4.1 Flash
2,94 zł / 9,55 zł · 1 mln tok.
GPT Image 2.5
0,254 zł / obraz
GPT-6 Sol
GPT-6 Sol
11,75 zł / 58,75 zł · 1 mln tok.
Wan 3.0
od 0,45 zł / s
MiniMax H3
od 0,931 zł / s
Seedance 2.5
od 1,51 zł / s
Seedream 5.0 Pro
od 0,46 zł / obraz
V9Mureka
Mureka V9
0,727 zł / utwór
Kling 3.0
od 0,98 zł / s
FLUX.2 [pro]
od 0,404 zł / obraz
Nano Banana Pro
od 0,439 zł / obraz
Veo 3.1 (Quality)
od 14,64 zł / film
5.1Claude Fable
Claude Fable 5.1
58,75 zł / 293,74 zł · 1 mln tok.
GPT Image 2.5 Sunburst
0,338 zł / obraz
GPT-6 Astra
GPT-6 Astra
58,75 zł / 293,74 zł · 1 mln tok.
GPT-6 Luna
GPT-6 Luna
0,587 zł / 2,94 zł · 1 mln tok.
Qwen Image 2.1
od 0,294 zł / obraz
Seedream 5.0 Flash
0,201 zł / obraz
V4 ProDeepSeek
DeepSeek V4 Pro
12,78 zł / 25,56 zł · 1 mln tok.
Gemini Omni 1.1
od 5,88 zł / film
Grok Imagine Image 2.0
0,264 zł / obraz
MiniMax H3 Max
od 0,605 zł / s
Wan 3.0 Video Prime
od 0,717 zł / s
FLUX 3 Video
od 1,99 zł / s
3.6 FlashGemini
Gemini 3.6 Flash
4,30 zł / 21,48 zł · 1 mln tok.
GPT-5.6 Luna
GPT-5.6 Luna
1,17 zł / 7,05 zł · 1 mln tok.
GPT-5.6 Sol
GPT-5.6 Sol
23,50 zł / 117,50 zł · 1 mln tok.
GPT-5.6 Terra
GPT-5.6 Terra
11,75 zł / 70,50 zł · 1 mln tok.
K3Kimi
Kimi K3
22,03 zł / 110,15 zł · 1 mln tok.
Qwen Image 3.0
od 0,338 zł / obraz
Qwen Image 3.0 Pro
od 0,504 zł / obraz
Seedance 2.5 Eco
od 2,55 zł / s
5Claude Sonnet
Claude Sonnet 5
17,62 zł / 88,12 zł · 1 mln tok.
GLM-5.2
GLM-5.2
6,61 zł / 22,03 zł · 1 mln tok.
Grok Imagine Video 1.5
od 0,509 zł / s
HappyHorse 1.1
od 2,31 zł / s
Kling 3.0 Turbo
od 1,60 zł / s
Nano Banana 2 Lite
0,22 zł / obraz
Seedance 2.0 Mini
od 0,212 zł / s
Seedance 2.0 Mini Eco
od 0,261 zł / s
4.8Claude Opus
Claude Opus 4.8
29,37 zł / 146,87 zł · 1 mln tok.
Gemini Omni
od 8,40 zł / film
M3MiniMax
MiniMax M3
4,41 zł / 17,62 zł · 1 mln tok.
GPT Image 2
od 0,441 zł / obraz
HappyHorse 1.0
od 1,86 zł / s
Wan 2.7 Image
0,359 zł / obraz
Wan 2.7 Image Pro
0,905 zł / obraz
Wan 2.7 Video
od 0,93 zł / s
Kling 3.0 Motion Control
1,44 zł / s
PixVerse V6
od 0,234 zł / s
Veo 3.1 Lite
od 1,02 zł / film
Grok Imagine 1.0 Video
od 0,173 zł / s
Nano Banana 2
od 0,411 zł / obraz
Qwen Image 2
0,452 zł / obraz
Seedance 2.0
od 0,907 zł / s
Seedance 2.0 Eco
od 1,44 zł / s
Seedance 2.0 Fast
od 0,671 zł / s
Seedream 5.0 Lite
od 0,452 zł / obraz
Grok Imagine
0,145 zł / obraz
Q3 ProVidu
Vidu Q3 Pro
od 0,82 zł / s
Q3 TurboVidu
Vidu Q3 Turbo
od 0,468 zł / s
FLUX.2 [max]
od 0,905 zł / obraz
Kling 2.6 Motion Control
0,80 zł / s
FLUX.2 [flex]
od 1,13 zł / obraz
Z-Image Turbo
0,09 zł / obraz
4.5Claude Haiku
Claude Haiku 4.5
7,34 zł / 36,72 zł · 1 mln tok.
Veo 3.1 Fast
od 2,05 zł / film
Nano Banana
0,211 zł / obraz
FLUX.1 Kontext [max]
1,03 zł / obraz
FLUX.1 Kontext [pro]
0,517 zł / obraz
Imagen 4.0
0,676 zł / obraz
1.0Enhance Video
Enhance Video 1.0
od 0,0311 zł / s
3.1 Pro PreviewGemini
Gemini 3.1 Pro Preview
11,75 zł / 70,50 zł · 1 mln tok.
Multistem Splitter
Multistem Splitter
8,81 zł / min
Music Extractor
Music Extractor
2,94 zł / min
1.0Music Video
Music Video 1.0
od 0,636 zł / s
Topaz Video Upscaler
0,646 zł / s
Vocal Remover
Vocal Remover
2,94 zł / min
Voice Cleaner
Voice Cleaner
2,94 zł / min
Z-Image Pro
0,294 zł / obraz
Brak modeli dla tych filtrów.









